Featured

PINK ROMANTIC VALENTINES DAY TABLES

SI TË DEKORONI TAVOLINË ROZË PËR SHËN VALENTIN

 

I adhuroni rastet special dhe jeni të mendimit se dashuria duhet festuar në vendin më intim dhe romantik: në shtëpinë tuaj!
Për mendimin tim nuk ka gjë më të bukur se të pregatisësh darkën apo drekën e Shën Valentinit për më të dashurit tuaj.Dekoracionet romantike luajnë rolin kryesor dhe sjellin në shtëpi të gjithë romantizmin e kësaj feste duke ju bërë të përjetoni mbrëmje të paharueshme.
Nëse keni vendosur të kaloni mbrëmjen me një darkë romantike në shtëpi apo ata që kanë vendosur të kthejnë këtë ditë romantike të vitit në një ditë argëtimi në familjen tuaj duke bërë zbukurime me zemra me letra me ngjyrë me fëmijët, ja disa ide nga ku mund të merni frymëzim.
Kombinoni rozën me një mbulesë bardh e zi dhe krijoni një tavolinë elegante dhe shik .Një zbukurim në qendër të tavolinës plot lule në ngjyra pastel dhe disa qirinj të bardhë do të kompletojnë tavolinën tuaj .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Want to decorate your table for Valentine'd Day but not sure where to start or you want to try something new?Take a look at these lovely pink table's and you will have some new ideas how to set and decorate a lovely pink table for a dinner party or party of two!Nëse doni të shfaqni anën tuaj romantike dhe të krijoni një tavolinë elegante dhe të rafinuar zgjidhni detaje rozë ,ngjyra të buta dhe shtoni aksesorë me ngjyrë floriri .Ja si ta dekoroni me shije tavolinën e Shën Valentinit për ju dhe miqtë tuaj.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
If you want to express your romantic side and to create an elegant table,chose pink details,soft colors and gold accessories
I hope you find my table inspirational and get some ideas to decorate your table too! I hope you enjoyed my Valentines Day tablescape!
Comments

 1. Thanks a lot it's very interesting blog.  You so much for this post that you have shared here and I was looking for a gift for my friend and the idea that you have shared is very much attractive.
  Buy Black Roses Delivery Online

  ReplyDelete

 2. Amazing Post good artical your site
  Inversion Table In Pakistan | Amazing Post good artical your site
  Inversion Table online In Pakistan | Amazing Post good artical your site
  Inversion Table Price In Pakistan

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts